….at også voksne folk også kunne flippe helt ut og “peke nese” eller lage ablegøyer rett opp i ansiktet på en annen voksen….?
Og….jo …HELDIGVIS finnes det noen av dem!!!
Noen som ikke har “lært seg” eller som “gir blanke” i vanlig eller forventet oppførsel av voksne..
I dag møtte jeg en voksen mann, en mann med Down Syndrom. Han så meg rett i øynene da han passerte, og hermet litt etter meg: Mine armer i kors, og faste steg. Han hermet….og så smilte han.
Og jeg smilte STORT tilbake. Gud hvor glad jeg er for at det finnes mennesker som han!!
#downsyndrom #annerledes #tanker #humor
16 kommentarer
Så utrolig herlig!
Ja, Gud så godt at det finnes noen som tør! Klemmer <3
Nydelig opplevelse 🙂
Herlig <3
Enig 🙂 Det er så befriende med frie mennesker
Herlig herlig!! 🙂 :)))))))
Herlig.
Så morsomt…og ja..tenk om vi kunne gjort litt mer abligøyer,..uten at det ble tat ille opp….Men man gjør jo ikke sånn…det blir jo som mobbing nå..Du må ha en god dag!
Jeg elsker slike søte mennesker:)
Så herlig! Jeg hadde nok sperret opp øynene hvis et voksen menneske plutselig hadde gjort det tl meg, men gud så morsomt det hadde vært xD
Liker! 😀
Smiler,, ja det er herlige mennesker 🙂 Har jo hatt mange tett opp til oss gjennom mange år 🙂 Man tar seg selv og andre alt for alvorlig 😀 Jeg prøver å la være , men det er ikke lett. I dag la jeg meg langflat på gulvet i foajeen på Dalen hotell og tok bildet av glasstaket. Og da kom ordføreren i kommunen med et følge forbi 😀 Men jeg ble ikke jaga fra kommunen 😀
He he, det gjør jeg da ofte 😉 Ikke ovenfor hvem som helst riktignok, men i nærmeste familie nekter jeg å bli helt voksen =)) he he. Får det jo ikke mer moro enn man lager til selv =)
hi hi ,ja det er noe med det å tørre å bare gjøre det som faller seg inn,smile og gå videre,ikke noe vondt i slike mennesker
Herlig:))))
så herlig