Jeg har begynt å “henge” på Munchmuseet..

Jeg har fått meg nytt “henge-sted”.. De dagene jeg ikke har vondt i hodet prøver jeg å gjøre noe både for kropp og sjel. Tror det er sunt, for å bli bedre. 

For voksne folk er det ikke SÅ mange steder å “henge” liksom.. bortsett fra treningssentrene og kafeer.. Men siden jeg liker kunst og nå har medlemskort på Munchmuseet, så kan jeg jo henge rundt der med alle de andre som liker det samme. I tillegg er det smarte gaver å gi bort til venner: “Bli med meg på Munchmuseet”. DE får en gratis inngang, men MÅ gå sammen med meg. Da får vi den sosiale biten sammen. Kjempekoselig.

I dag var det venninne K som ble med meg. Det var superhyggelig. Alltid interessant å høre andres tanker om de ulike bildene. Ingen sitter med fasiten, men det er givende å høre andres tanker.

 

 

I dag var vi i rommene med de DIGRE maleriene: 

“Menneskeberget”

 

“Solen”

 

 

Jeg fikk til og med laget mitt eget lille litografi 🙂 
Gøy!

 

 

Til slutt gikk vi i kafeen, som har utrolig mange fristende kaker. Men jeg spiste chiapudding 😀

 

En veldig hyggelig dag! Påfyll på lykkekontoen 🙂

 

 

5 kommentarer

    1. Viktig å gjøre noe hyggelig når man er frisk nok til det 👍 Kult å kunne lage sitt eget litografi 😃 Håper hodepinen holder seg borte framover! 🤗

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg