Jeg fikk kjolen jeg bestilte gjennom Ellos i posten her om dagen… Merket er Desigual, som jo er mitt favoritt -merke. Fargesterke og fargeglade kjoler og topper, som får meg til smile. Ingenting er bedre enn å ta på seg noe som får dagen til å lyse litt ekstra. Det gjør noe med det mentale, og er ikke bare KLÆR liksom.
Desigual er å få kjøpt billig hos Ellos. Så jeg tok en sjanse, og kjøpte på nett. Uten å få prøvd så klart.. Og ventet…og ventet… I hvertfall 4 dager
Så når kjole-tunikaen “endelig” kom så måtte jeg jo laget et lite outfit -innlegg så klart Tidlig en morgen før jobb var jeg ute og klatret..
Climbing Spider….
Og til slutt et lite forsøk på litt “normal” posering…som alle kan se jeg ikke er så veldig vant til
Liker du klær med mye farger?
Har du kjøpt klær på nett noen gang?
#klær #shopping #outfit #mote #desigual #kjole #fargerik
Fromfat2phat: Tusen takk.meg ble glad i den med en gang
Du er kjempeflott og denne kledde du virkelig godt, synes jeg:D Jeg liker godt klær med farger og savner det virkelig i egen garderobe – hang klær ut til tørk idag og det var sørgelig mye mørke farger, altså!
Flaggermusvinger: Jeg begynner å få litt derfra nå
Joda, Ellos har
Jeg skal kjøpe mer
Moro og blir glad av alle fargene
Takk, spiderwoman blir jeg liksom da 
Mitt favorittklesmerke, selv om jeg bare har en kjole og en veske derfra. Men ante ikke at du kunne få dem på ellos!

Du gjorde deg utrolig godt som edderkopp!
Nydelig rett og slett
Håper hodet ditt blir bra i en fei <3 klæmmeflaaat <3
Så fin du er, og morsomt med litt edderkopp-bilder. Jeg liker farger på klær, men det blir ikke så mye mønster – mer ensfarget farge. Jeg har handlet på nett tidligere, både fra Ellos og H&M, men det begynner å bli mange år siden. jeg synes det er greit å prøve først, sånn at jeg slipper å sende tilbake og bytte. Har tenkt at jeg burde utfordre meg selv å fått litt mer mønster i garderoben min, for jeg synes jo andre er fine med det
klem <3
God bedring søte deg :-)) I morgen er du tipp topp form igjen
Klemmer <333
hahaha der er vi to, eg ser 20 kg større ut på sånne bilder da mener eg seriøst eg er ikkje fotogen hahahahaha eg har ingen sjangs til å se overvektig ut om eg prøver….men altså på bilder…hahahaha er det mulig….er så vittig Tilogmed andre kommenterer jo det at det ikkje helt ser ut som meg hahahah
klemmetingene <3
cuskima: Takk for det
Fornøyd med kjolen, og ble litt morsom posering, for å stå sånn vanlig og vise er jeg IKKE god på
klemmer <3
wow edderkoppkvinnen:D
så gøy tunika……og kjempemorsom outfit session hahahaha
klemmerier <3
Ritamarita: Takk -takk
Moro å leke seg litt. Formen på tunika-kjolen kommer fint fram, og uten at jeg blir stående keitete
Stor god klem til deg <3 her er det hodepine :-/
maiken: Jeg har bare helt dilla på dette mønsteret
Og nå er kjolen MIN, og myk og god er den og veldig fin i snittet 
Kjolen kledde du kjempebra søta
Her får du terningkast 6 + + på posering ! 

Ha en strålende kveld, fargerike dame <3 Stoooor klem
Flotte bilder da! Jeg liker skarpe farger, men helst ensfargede på topper….
Lydia: Oi, det var hyggelig kommentar da
Det var gøy å leke seg litt, og veldig fornøyd med kjolen
Jeg handler mest i butikker jeg også, ikke på nett. MEn dette merket kjenner jeg og kan størrelser og sånt på 
ladyaugust: Var den ikke FIIIIN
Jeg elsker den allerede
Og herlig både i form, farger og stoff
Godklemmer til fineste søs. <3 Jeg har vondt i hodet 
Tattavkvinnene: Følte det ble litt fine bilder
Moro
Og kjolen, elsker den 
Min matgale verden: Ja, var den ikke FIIIIIN
Du får inn å titte du også .-) Hjelper på humøret
Klemmer <3
Veronica S: He-he, ja noen har det med sokkene
Margrethe: Jeg har ikke ofte kjøpt på nett jeg heller
Andre gangen, men nå passet den bra hvertfall 
Det var en nydelig kjole! Og dama er like nydelig, synes du er så utrolig pen! <3 Jeg har bare handla på Ebay før, da kjøpte jeg en bikini som jeg bare elsker! Ellers kjøper jeg ting i butikker når jeg er der, og jeg arver mye også.
Vanja Ch. Kvalstad ( Inne: Jeg synes kjolen var knallfin
annebe: Tusen takk
BIldene ble jo litt morsomme
Og føler meg fin i kjolen
Vondt i hodet i dag. Klemmer <3
martea: Takk
Føler meg fin i den 
Hanne Beate: Tusen takk
Jeg elsker farger , og disse mønstrene
Klemmer <3
Fineste søs <3 Den kjolen er bare dødslekker ! Og de skoene dine også
Kjempefine bilder <3 gooodklæmme 
Fine bilder som står i stil til kjolen, med litt fart og spenning
Personlig går jeg ikke i veldig mye farger, men jeg kan godt bruke ett plagg med en sterk farge, synes det er fint å bryte opp litt.
Har bestilt en del klær på nett, finner ofte mye bedre priser der enn i vanlige butikker, og jeg har bare sendt tilbake klær én gang, så det er ikke så vanskelig å finne riktig størrelse heller ^^
Oj, så FIN den var. Ble helt misunnelig….kanskje jeg må inn og kikke litt jeg og, hehe. Farger er deilig og får hverdagen til å boble over av glede….eller no sånt:) Men at det hjelper, helt klart:)
Kjempefin! Jeg liker egentlig å kle meg litt ensfarget men med farger.. men er VELDIG glad i fargerike og morsomme sokker..haha.
Så stilig. Morsomme bilder
fint med farger! Kjøper sjelden på nett, for jeg er så rar i størrelsen…. hihi….
JA digger det merket…
Koselig å se deg leke… Edderkopper er søte de.:)
Tøff kjole som passa deg perfekt og du er så flott og har nydelig utstråling
Og antrekksbildene var kjempekule…tok noen selv her om dagen ..ikke på langtnær så kule som dine..men ble et lite hopp iallfall..hehe..
Liker godt klær med farge…men bruker mest grått og svart og slikt…går litt i perioder…
Jeg har aldri kjøpt noe på nett…. Klem <3
Sporty du er, var kjempefin kjole som passer deg perfekt
Superflott, – den kledde du virkelig!
Jeg handler ofte klær på nett, og klarer faktisk å treffe bra med str. Ellers har jo nettbutikkene veldig greie returordninger og mange har gratis retur også, men ikke Ellos da. Fargesterke klær gjør en glad, og er noe av grunnen til at jeg liker Desigual. En superduper dag ønskes deg!
fruensvilje: Takk-takk
Er veldig dårlig på å posere VANLIG 
etdiktomdagen: Jepp, Ellos. Jeg fant denne der, men når jeg prøver Google nå etterpå finner jeg den ikke..
kommer litt an på hvor man finner nettsiden kanskje.. Det var masse der når jeg bestilte. Når jeg lette på Ellos neste gang var det få valg… Hm..
kjempefin,og så ungdommelig flott som du er var kjoletunikaen helt perfekt,likten din lkne stil
Hei! Og god morgen!
Jeg sa jo sist at jeg likte kåpen du viste, men kjolen er jo skikkelig flott. Det må være modellen som fikk den skikkelig flott
Du kledde den! Tror faktisk jeg skal sjekke innom ELLOS. For det var der du bestillte – på nettet?
Den kjolen likte jeg
Ha en flott dag!
karidansen: Ja, den lekne er den beste
Ingen som TROR jeg prøver å posere en gang 
Kjolen er flott til deg…….og poseringa er……… leken……..
lithanna: Takk for det
Du er så kul, ungdommelig og leken!!:)
Herlig kjole og sinn!