Når dette synet er det som møter deg hver gang du møter speilet og vekta på baderommet, og har gjort det en GOD stund, så kommer plutselig “Sunne- Frodtih” på banen.
Hun er ganske så streng når hun har bestemt seg… og bestemme seg det gjorde hun da hun skjønte at ting ikke skjer av seg selv.
Når det ble Spa-dag og greier på lørdag, så hastet det plutselig litt også… Viten om at du skal slaske rundt naken eller hvertfall ganske lettkledd gjør noe med viljen til å prøve å få av en kilo eller to…
Nå er det det mulig at EN uke er litt lite tid til å få gjort noe på…men Frodithen har vært bein-hard på godte-fronten denne uka. Og det har gått i knekkebrød, frukt og generelt litt lite mat.
Så da ble også selvfølgelig fredags-snopen fargerik og mega-sunn
Nå skal det sies…men vi trenger ikke snakke så høyt om det…at jeg tok meg en IS først… Men IS er vel ganske sunt også, er det ikke??
Ønsker deg en god natt <3
Er du streng med godte-spisingen?
#sunn #vekt #godterikutt #vektreduksjon
Flink du er
Jeg må bare innrømme at jeg har ikke mye selvdisiplin der om dagen, men forhåpentligvis får jeg strammet inn i løpet av høsten …
Herlig det der med is først. Så smart du er! Ikke lett å fikse dette på en uke, men alle monner drar heter det jo. Lykke til snuppa! Synes du er fin som du er jeg. Klem
Jaja,, jeg runda 60 kg for første gang i mitt liv for to år siden. Og det ”gror” frem både rompe og mage,, Men den dagen jeg begynner å gremmes over hva jeg putter i munnen,, altså da altså
Meeen… man skal aldri si aldri
Men jeg beundrer de som har en sunn fokus så lenge det ikke går over alle støvleskafter (og da tenkte jeg ikke på de grønne og gule støvlene jeg så i går….)
Da skjønner jeg hva du skal i dag…hihih..men du må ikke haste slanke..du får være som du er…og det er godt nok…Tenk på at litt vekt er godt å ha vinterstid…så kos deg…akkurat som du er! og kose seg..det må man…innimellom…(sier jeg som hele tiden finner unskyldninger for å kose meg…) og har fått “bollemage”
Du har lov å unne deg en liten is nå som du har vært så flink
Fin lørdag til deg, jeg prøver å være streng med meg selv….men litt sjokolade er godt da….og hvis jeg baker, så må det jo spises opp…men men kunne sikkert blitt litt flinkere….
Victoria Grøtting: Flink!
Heheheheheheh men frukta er sunn iallefall

Ja av og til må man bare ta noen ekstra tak på den fronten
Ønsker deg en fin lørdag!!! klem
Så flink du er! Frukt er jo veldig godt, når man bare gidder å kutte opp litt å ha i skåla
Og jeg er veldig glad i å leike meg på kjøkkenet, så jeg prøver gjerne ut en ny oppskrift (enten den e sunn eller ei) Så veldig streng er jeg nok ikke, jeg er litt for glad i sjokolade til å gi opp den 
Jeg har nå i 1,5 uke gått på streng kostholdsplan og hatt fast treningsplan! Spist godis kun en gang i uken, og minimalt! Denne helgen skal jeg kose meg litt ikveld og litt imorgen! Kjenner jeg er mettet på godis i forhold til før noe som er så kjekt! Ned 2 kg og 4,6 cm rundt hoftene på en uke!
Så flink du er, men regner med du er fin nok som du er! Syns også at dette så mer fristende ut en smågodt
Veldig fristende!
Kos deg på spa!(hvis jeg forstod deg rett, og at det er i morgen) 
God helg
Ja det så jo godt ut <3 Sunt og godt, flinke deg :)) Men du er jo superfin som du er, så du trenger da ikke stresse med vekten!
Hahahaha is går kjempefint og vaniljesaus (nesten som skummetmelk) Jammen er du fliiiink søs Skal bli mye flinkere her også snart
Rart det der med hurtigslankingstanker som kommer sånn rett føre man skal av med alle klærne, hver eneste gang. men du søs, trenger ikke noe slanking altså. Gooodhelgeklæm <3 <3 <3