Det er “noen” som roper der ute!!

 

Jeg kan tydelig høre “stemmene” fra utsiden..
Det virker som om “noen” har fylt opp lungene til bristepunktet, for så å la “stemmen” fyke ut som på en giga-bratt rutsjebane:
“Frooooodith!!! Kom ut!!” 

 

Det er ikke mennesker altså…Det er våren, været og sola der ut som roper. Det er hestehoven under snøen….Endene ved elva… Gåsungene på trærne.. Chia-puddingen på kafeen (he-he…) 

 

 

Så nå tar jeg mobilen og slappfisken og går en tur..Og hvis noen lurer: slappfisken – det er MEG! 

 

 

Ha en fin dag så lenge <3

 

 

 

#tur #sol #vår #

11 kommentarer

    1. Gleder meg til sol og varmere dager. Det var kjempefint vær i går med sol og blå himmel, men det var kjølig. I dag er det overskyet vær, men oppholdsvær.

      Smart avgjørelse det 🙂 Godt å komme seg ut en tur 🙂

      Ønsker deg en kjempefin søndag <3 🙂

      Purr, purr, og bloggklem fra Toril og kattene

    2. Så søt du er i vinduskarmen 🙂 Ja nå er det vårsol i allefall…men ganske kjølig i dag.. 🙂 Håper slappfisken koste seg og kvikna til litt 🙂 Klem <3

    3. God tur! Har ikke ropt på meg enn så lenge, men har gitt seg å snø, så vi får se etterhvert. Får kanskje besøk, men hvis ikke…. ut på tur 😉

    4. Nå er det virkelig flott vær ute, og sola varmer! Da får det ikke hjelpe om det var kaldt, for den har bidratt til at kvikksølvet har krabbet oppover. Ha en flott søndag!

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg