Hans og jeg..

Klokken er 7. Hans og jeg svinger oss gjennom gatene. Foreløpig en sakte vals som du ser.

 

Et litt forundret uttrykk:

“Hva? Ikke en dråpe!?”

Kom meg tørrskodd både til og fra jobb i går også.

 

 

Fortsettelse følger..

 

5 kommentarer

    1. Han der Hans har rotet til for mange, men her i Trondheim har vi klart å holde styr på Hans. Eneste var en tunnel som ble stengt på E6 i går da det regnet som verst.

      Ser jo på nyhetene at Hans har ødelagt mye for folk rundt om i Norge. Snakker om naturkrefter her ja.

      Ønsker deg en superfin tirsdag ❤😊

      Purr, purr, og klem fra Toril og kattene

    2. Ja, den Hans, den Hans…. Ganske lunefull og uforutsigbar var han i går herover. Plutselig så bøtta det ned, og det var vi jo forberedt på. Men plutselig var han stille, og da gikk jeg tur med Barney. Passa bra. Fikk i hvert fall vaska bilen igjen da det regna som verst, for da sto den under åpen himmel og ikke i carporten🙋🏼‍♀️

    3. Her har det bøttet ned, men vi bor heldigvis på en høyde med små sjanser for oversvømmelse. Paraplyen er uansett med i veska og regnkåpa er på 😉 Bare prøv deg du Hans!

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg