Jeg tar vel ikke fri fra kjolene selv om jeg har hjemmekontor kan du vel skjønne!! I dag var jeg våken 04.30. I fin form. Dusjet og vasket håret, og tok på “jobb-klærne”. Og siden det var fredag betyr det KJOLE så klart
Tok turen ut for å danse litt. Planen var nemlig å se om jeg klarte å laste opp en film til en digital plattform vi bruker på jobben. Og det klarte jeg! Så nå kan det bli moro framover!!
Sånn, det var den dansen
NÅ har jeg en bitteliten pause, men må snart i gang igjen på kontoret. To meter lenger borte i leiligheten…
Har du kjole på i dag? Det er jo fredag!
#dans #fredag #kjole
7 kommentarer
Leste det var VELDIG VIKTIG det der, å pynte seg litt, selv om en ikke var på jobb. Må innrømme at jeg har sløva der de siste årene. Jeg som aldri gikk i joggebukse før! Omtrent ikke på tur en gang. Nå dasser jeg rundt her … og skapet er fullt av flotte klær som bare henger der. Eller ligger da, i en haug! Her må det visst en aldri så liten skjerpings til.
Kjolefine Dansedamen ♥
Jeg har ikke kjole på nei, har jobbet ute i hagen, og da ble det litt kaldt med kjole
Så bra at du holder på kjole-fredagen selv om du har hjemmekontor, – sånt er viktig! Fin dans! Her har klassen til junior fått i oppgave å lære seg hver sin dans som de skal laste opp på den digitale plattformen (OneNote) til neste fredag. Litt alternativ skole om dagen. Ha en fortsatt fin fredag, og kos deg i solen, – nå varmer den bra!
Har sjelden på meg kjole, og heller ikke i dag


Du r flott som alltid i kjolen din! God fredag! Klem
Jeg trives best uten kjole men litt lettere klær blir det nok utover. Du er dyktig med kjoler og dans. Ha en fin ettermiddag.
ja du er flinke med kjoler,nei jeg har ikke kjole på meg er for kaldt til det :=)
Hehe… fin dans i fin kjole

Har ikke kjole på meg i dag jeg.
Kos deg på “kontoret”