Sommer, sol og stekt svineribbe…

 

Om jeg spiser svineribbe i varmen? Ja, det kunne du vel tro!

 

 

Neida…det er JEG som er svineribba. Har spist meg godt opp i vår. Sittet inne i Corona-huset som alle andre, og gnoflet  innpå sjokolade, ferdigmat og annet søppel…Slik en ekte liten rosa gris gjør i “fete-perioden”.

For jeg skal love deg at når man trer ut av slike Corona-hus etter en stund, så er man hvit som snø…helt til sola for tak og gjør deg lyserosa..

Kjøpte solfaktor 50 da jeg kom til byen..

 

 

Dro på posthuset for å hente PAKKE!!! Jeg elsker pakker! En skikkelig gavehund!
Busdagsgave fra Minmatgaleverden, tvillingen min: Kjersti vel!!!
Cookier og motivasjons-roll-on i bursdagsgave. Deilig begge deler. Jeg fikk diffuser til jul, og den brukte jeg masse i jula.

Nå er det roll-on til bak ørene og slikt, sånn at jeg kan takle alt som er av utfordringer framover 🙂 NICE!!

Tusen takk Kjersti!!

 

 

Møtte syrran i byen. Verdens beste søster og venn <3

Vi koste oss på Aker Brygge med kald drikke. Masse folk i byen.

 

 

Fikk gave av søsters også!!
Hengekøye befant seg inne i denne fine pakken. Nå skal vi på camping snart, og da skal vi sikkert henge litt også 😉

 

 

Minner ikke mye om Corona-tider dette 😉

 

 

Og deilig var det!
Vi kjøpte takeaway vietnamesisk lunsj, og koste oss på en benk i sola! 🙂

 

En strålende dag i sola. Nå har svineribba trukket innomhus og feter seg opp litt mer 😀

 

 

Vil du være med å gjette i “kjole-konkurransen”? Trykk på linken. Du kan vinne en premie, muligens en kjole 😀 Du skal få utvidet frist fram til kl 24 i kveld, hvis du vil være med. 

 

 

#sommerdag #lørdag #gaver

4 kommentarer

    1. Haha, så herlig at “svineribba” koser seg. Jeg har og litt sånne tendenser etter corona, og prøver iherdig å motvirke dem med trim og mat 🙂 Godt pakken kom frem, og håper at “motivate” kan gi deg motivasjon i hverdagen 🙂 Herlig dag med søster da, og så hengekøye! Så kult!! klem

      1. Ja, nå nekter jeg meg sjokolade i alle fall. Ryker på en is pr dag, men det er ingenting i forhold til jeg har holdt på. Nå MÅ jeg ned et par kilo 😮 Tusen takk for fin gave. Jeg tror Roar er gira på cookiene 😀 KLemmer <3

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg