Ikke den mest spennende dagen vil jeg påstå, men har vært utendørs for å lufte hodet litt. Både fysisk og mentalt.
Først hos legen. Sykmeldt en stund til framover. Aktiv sykemelding, så jeg prøver jobb av og til noen timer når jeg IKKE har vondt i hodet.
I dag altså litt “så der”….
Gikk en tur på til sammen nesten 6 km etterpå. Og det var godt. Friskt ute. 3 varmegrader, men som i følge YR FØLTES som 0 og for MEG føltes det som – 8…minst.
Er ikke i det helt store humøret, som du sikkert har skjønt HER, men det tar seg nok opp. Bare litt LEI sitasjonen akkurat nå. Kommer sterkere tilbake 🙂
Har du luftet snuten i dag? 😀
7 kommentarer
Uff, leit at hodepinen din plager deg sånn 😢 Sender deg styrkeklem herfra ❤️ Lite med snutelufting igår, men idag har jeg vært på farten.
Jeg har ikke det. Har vasket toalett og bad:)
Vil bare innom å gi deg en styrkeklem
Luftet mellom møtene på jobb 🙁
Hmmm – det var en fin snutelufting på deg idag! Har lufta jeg også – men bare korte turer før og etter langjobbing! God klem til deg <3
Å “skynde seg sakte” heter det visst. Naturstridig, kjenner jeg. Men helt sikkert riktig “medisin” for huet. God bedring!
Det er lov å bli lei. Den følelsen trenger også å bli «sett». Du må gjerne bruke min trøst: skilpadda vinner racet 😉.
Kan neimen ikke skryte på meg annet enn kortreist snutelufting i dag, heller. Den har til gjengjeld vært akkompagnert av småfugl i bøtter og spann! De har det så travelt med å gi lyd fra seg i trærne uttafor leiligheten at det blir intenst 😄. Definitivt vår på vei 🥰.
Stor god-bedringsklem 🤗