Elendig deltaker i egen utfordring!

 

Ja, skulle man sett!! Er det mulig å bli så sløv om dagen som jeg er nå? Legger ut en liten utfordring, og deltar ikke selv?

Vel…jeg hadde jo noen få bilder i innlegget da jeg oppfordret til å  bli med i utfordringen HER. Men det var jo meningen det skulle legges de “saftige” og “inspirerende” bildene i går da. Men, i går var det full fart på jobb, var ikke ute av huset i det hele tatt. Så gårsdagens “bidrag” er noen skygger jeg har “brukt” før, og bare “vasket dem” litt. De kommer her:

 

 

 

Men i DAG derimot, skal jeg hoste opp noen fine noen. Så sant det er sol ute da…

Så da oppfordrer/utfordrer jeg deg igjen: Ta noen fine skyggebilder i løpet av dagen, og gi meg beskjed når du har gjort det. Det er veldig lurt 😉

 

 

#skygger #foto #glede

6 kommentarer

    1. Det var kjempemorsom utfordring. Har ett skyggebilde som jeg tok 17.mai. Det er ikke fra i dag.

      Jeg tar lite skyggebilder, men når jeg ser hvor kreativ du er så synes jeg det ser moro ut å prøve 🙂

      Ønsker deg en kjempefin lørdag <3 🙂

      Purr, purr, og bloggklem fra Toril og kattene

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg